Autorizované servisní středisko
Schneider Bohemia

Provádíme záruční i pozáruční servis kompresorů a nářadí a také rozvody stl. vzduchu
Prodáváme kompresory, sušičky vzduchu, nářadí a příslušenství
Na trhu jsme již 15 let!

Kontaktovat

Pístové a šroubové kompresory

Spotřeba vzduchu
Počet a typ pneumatického nářadí, strojů a přístrojů určuje celkovou spotřebu vzduchu. Důležité při tom je efektivní dodávané množství stlačeného vzduchu z kompresoru, které je potom k dispozici pro nářadí. Mimo jiné uvažujte také s četností zapnutí a zároveň využitím různých spotřebičů.

Nepřetržitý nebo přerušovaný chod kompresoru
Pokud v průběhu dne nemáte kontinuelní spotřebu vzduchu, jsou pro Vás naše osvědčené pístové kompresory tím nejlepším řešením. Je-li oproti tomu relativně nepřetržitá spotřeba vzduchu, jsou pro vybavení provozu ideální šroubové kompresory.

Kombinace pro všechny případy
Oba systémy, šroubové i pístové kompresory, lze kombinovat. Šroubový kompresor pokrývá hlavní spotřebu zařízení na stlačený vzduch, pístový kompresor je automaticky zapínán v době maximální spotřeby.

Provozní tlak
Potřebný provozní tlak se odvíjí od nářadí a přístrojů, které chcete používat. Rozhodující je max. provozní tlak. Zahrňte toto vše do Vašeho plánu.

Místo instalování kompresoru
Dbejte na faktory jako je teplota místnosti, cirkulace chladícího vzduchu, okolní podmínky, možnost údržby nebo také vzniklý hluk. Podrobnou konzultaci Vám rádi poskytnou naši odborníci.

Celková koncepce
Komplexní systém výroby stlačeného vzduchu v nejmenším prostoru při vysokém provozním zabezpečení s nízkými stavebními náklady, to je kompresor se stojatým vzdušníkem, kompletně smontovaný s kondenzační sušičkou nebo doplňkovým separátorem olej/voda.

Pojízdné a přenosné kompresory

Vždy podle způsobu nebo místa použití se musí kompresor přizpůsobit různým požadavkům. Pojízdné a přenosné kompresory od Schneider Bohemia nabízejí rozmanité, podle využití specifické a speciální vybavení. I při stejném výkonu.

Pro univerzální použití kompresory UniMaster různých výkonů.
Pro flexibilní využití kompresory MAS - mobilní zařízení na výrobu stlačeného vzduchu pro řemeslné provozy

Lehké, přenosné a robustní: série kompresorů CompactMaster.
Na stavbách a při vnitřní výstavbě jsou naše kompresory CompactMaster opravdu optimální.

Bezolejové kompresory: pro bezúdržbový provoz.
Pokud dáváte důraz na bezúdržbový provoz a stačí Vám velmi malý výkon kompresoru, můžete se rozhodnout pro kompresor s bezolejovým agregátem. Odpadá výměna oleje a olej v kondenzátu a chrání se životní prostředí.

Když je potřeba tichý provoz: naše SilentMaster kompresory.
SilentMaster kompresory se osvědčí všude tam, kde je zapotřebí opravdu tichý chod - např. v místech, kde pracují lidé přímo vedle instalovaného kompresoru.

Být nezávislý: kompresory s benzínovým pohonem PetrolMaster.
Kompresory s benzínovým motorem Vám zajistí nezávislost - už nebudete muset shánět elektropřípojky


Kontaktovat nás můžete na tel: +420 602 547 438