Autorizované servisní středisko
Schneider Bohemia

Provádíme záruční i pozáruční servis kompresorů a nářadí a také rozvody stl. vzduchu
Prodáváme kompresory, sušičky vzduchu, nářadí a příslušenství
Na trhu jsme již 15 let!

Kontaktovat

Téměř stejně důležitá jako jeho výroba

Předtím, než je stlačený vzduch v místě odběru k dispozici v nejlepší kvalitě, musí být dokonale upraven. To nejen že prodlouží životnost Vašeho pneumatické nářadí a strojů a ušetří náklady na údržbu, ale chrání i zdraví Vašich zaměstnanců a životní prostředí. Schneider Bohemia Vám nabízí celou škálu účinných a výkonných zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Můžete je - vždy podle požadovaného výsledku - jednotlivě nebo v kombinaci zapojit do Vašeho systému na stlačený vzduch.

Pro nejlepší kvalitu stlačeného vzduchu
K tomu, aby se odstranily nečistoty ze stlačeného vzduchu, se používají filtry. Kondenzační sušičky se starají o vysušení vzduchu. Obojí výrazně přispívá ke zlepšení kvality stlačeného vzduchu - významný faktor například při lakování.

Odvaděče kondenzátu
Odvaděče kondenzátu automaticky odvádějí olej obsahující a znečištěný kondenzát. Snadno se instalují a nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Přitom si kontrolují svojí vlastní funkci - poruchy se okamžitě zobrazí.

Separátory olej-voda odlučují a čistí
Separátory olej-voda automaticky a s ohledem na životní prostředí odlučují a čistí olej obsahující, biologicky těžko odbouratelný kondenzát. Poté ho můžete odvést do kanalizace až 99%. Tím plně vyhovíte zákonným předpisům.


Kontaktovat nás můžete na tel: +420 602 547 438